184

Paul Walker ölmedi mi ? Şüpheli durumlar.

 

Ünlü oyuncu Paul Walker’ın hayranları, geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Paul Walker’ın öldüğüne bir türlü inanamıyor. Hatta durum son zamanlarda öyle bir hal aldı ki, herkes bu olayın düzmece olduğuna gayet inanmış halde. Olayın Hızlı Ve Öfkeli 7 filmi için şimdiden düzenlenen büyük bir kampanya olduğunu söyleyenler konu ile alakalı savlarını tüm sosyal medya mecralarında dile getiriyor. Biz de karikomedya ekibi olarak sizlere “Paul Walker ölmedi” tezini savunanların iddia ettiği, şüpheli olduğu söylenen durumları derledik.

1. Kaza Yapılan Yolun Genişliği

21975

Kaza yapılan yolun Türkiye’deki E-5’lerden daha geniş olduğunu düşündüğümüzde tecrübeli bir yarışçı tarafından sürülen aracın bu şekilde kaza yapması insanlar tarafından garipsenen ilk konu.

 

2. Kaza Gece Oluyor Ama İtfaiye Sabah Olay Yerinde

21976

 

Bu da şüpheli durumlardan bir tanesi. Los Angeles gibi dünyanın en büyük şehirlerinden birisinde bu durumun meydana gelmesi 112 Acil servis yine iyiymiş dedirtecek cinsten.

 

3. Aracın Çarptığı Ağacın Gövde Kalınlığı Neredeyse CD inceliğinde

21977

 

Porche gibi bir aracın bu hale geleceğini söyleseler görmeden inanmazsınız herhalde. Özellikle çelikten yapılan bir yapıya sahip Porche’un böyle parça pinçik olması inanılacak iş değil.

 

4. Araç İçerisinden Çıkartılan Cesetlere Hiçbir Görüntüde Rastlayamamak

21979

 

Sakın yanlış anlamayın, yukarıdaki görüntü başka bir kazaya ait. Hepimizin tanıdığı bir durum değil mi? Ölümle sonuçlanan kazalar sonunda cesetler body bag denilen torbalara konulur ve morga taşınır. Bu kazada Ne Paul’un ne arkadaşının bir görüntüsü yok.

 

5. Kaza Anına Ait Tatmin Edici Bir Video Kaydının Olmaması

21980

 

Uzun bir yol, dükkanların bulunduğu bir yol, güvenlik nedeniyle her yere MOBESE yerleştiren Amerika hükümeti. Ama bu kazada hiçbir kayıt yok. İşte bu şüpheli bir durum.
Konu hakkında ise yazılan başka bir teori ise, 1-2 hafta içerisinde bir kaza kaydı organize edilip inançların tazelenecek olması yönünde.

 

6. Porche’un Neredeyse Eriyip Yok Olması

"Fast and Furious" star Paul Walker killed in car crash

Arabanın kendiğinden patlamış olması zaten filmleri aratmayacak bir teori. Bir senariste kaza hikayesi yaz deseniz size tamamen böyle bir sahne çıkarır gibi duruyor. Çelik konstrüksiyon bir araç ve tuz buz olmuş görüntüsü.

 

7. Koca Araba 1 Saat Yanıp Yok Oluyor Ama Tekerlekler Yerinde

21982

 

Tekerlerin plastiği uçak karakutusunun yapıldığı maddeden yapılmış herhalde. Aracın arka tarafı doğal olarak benzin deposunun olduğu yer patlıyor ama arka tekerler sapa sağlam.

8. Amerikalı Bir Vatandaşın Bugün Paul’u Gördüğünü İddia Etmesi

21984

 

Evet yanlış duymadınız, bugün bir Amerikalı çıktı ve Paul’u ben gördüm, bu olay tamamen düzmece diye konuyu dile getirdi. Temmuz ayında gösterime girecek film için yapıldığı düşünülen bu komplo teorisi insanların kafalarını büyük ölçüde karıştırıyor.

 

9. Paul’a Ait Olduğu Söylenen Fake Parçalanmış Yüz Fotoğrafı

21985

İnternette paylaşılan ve Paul Walker’a ait olduğu söylenen fotoğrafa hepiniz rastlamışsınızdır. Fakat yukarıda göreceğiniz gibi, paylaşın fotoğraf başkasına ait. Tamamen fake. Ortada ne bir ceset, ne de net bir görüntü mevcut.

 

10. Keşke Söylenenler Gerçek Olsa Ve Hala Aramızda Olsan

21988

Unknown source

 

Cevap gönder